facebook

kedd, 17 szeptember 2019 11:30

Döntetlen a fehérváriakkal

2:2 lett a végeredmény.

Az NB III nyugati csoportjának 7. fordulójában a zöldben pályára lépő Hévíz fogadta a Fehérvár FC II. csapatát.

Az első játékrészben kiegyenlített volt a találkozó. Egy védelmi hiba után a 14. percben Horváth Bálint 16 méterről nagy erővel a léc alá lőtt. 0 - 1

Ezzel a góllal vezetettek a székesfehérváriak egészen a 28. percig. A vendégek kapusa hibázott, amit Török észrevett, majd egyenlített 1 - 1.

A 34. percben Vass megkerülte Gundel-Takács kapust, de a helyzetből nem lett gól.

A szünet után a második félidőben gyorsabb lett az iram. A vendégeknek a 75. percben 11-est ítélt Gáspár játékvezető. A büntetőt Horváth Bálint értékesítette. 1 - 2

Pár perccel később a hazaiaknak volt egy ígéretes támadása, de Giber lövése a felső lécen csattant. A hévíziek tovább támadtak.

A 94. percben egy jobbról elvégzett szögletrúgásra Vass érkezett és a hálóba fejelte a labdát. 2 - 2

Végeredmény Hévíz - Fehérvár FC II 2 - 2