kedd, 08 október 2019 14:02

Hazai környezetben léptek pályára

Hévíz – Ménfőcsanak 2:3.

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 9. fordulójában a zöld mezes Hévíz fogadta a Ménfőcsanakot.

A csapatok a mérkőzés első részében próbálták megismerni ellenfelük játékát. Nem támadtak ki, mivel a védelemre összpontosítottak.

A 11. percben a hévíziek megszerezhették volna a vezetést, de Török lövése az oldalhálót érintette.

Kiegyenlített volt a meccs egészen a 17. percig, amikor a vendégek játékosa Nagy érkezett és 0 - 1 -et mutatott az eredményjelző tábla.

Ettől a góltól megnyugodtak a ménfőcsanakiak.

A hévíziek jobban kitámadtak. A 30. percben nem sikerült egyenlíteni a hazaiaknak, így továbbra is maradt a 0 - 1.

A második félidőben a 47. percben Böcskey révén újra megrezdült a hazaiak hálója. 0 - 2.

Pár perccel később Kiss elszaladt a bal szélen, de a támadásból még nem lett gól.

A 61. percben Kiss ismét helyzetbe került, de itt már tudott szépíteni. 1 - 2. Felcsillant a remény a hévíziek előtt az egyenlítésre!

Egy ellentámadásból a 75. percben Kószás távoli lövéssel meglepte Czirjék kapust, így 1 - 3 -ra növelte csapata előnyét.

Öt percet kellett várni a válaszra. A 80. percben Bontóhoz került a labda, aki nagy erővel lőtt a kapuba. 2 - 3.

Ettől a a góltól még elszántabban futballoztak a hazaiak. A játék irama még nagyobb lett. A Hévíz labdarúgói mindent megtettek, hogy egyenlítsenek.

A 83. percben Kiss lövése fölé ment, így nem sikerült a hazaiaknak otthon tartani az egyik pontot.

A mérkőzés végig kiegyenlített volt, de a végén a ménfőcsanakiak örülhettek.

Végeredmény Hévíz - Ménfőcsanak 2 - 3.